Skip to content

Publikacje

Chcesz wiedzieć wszystko o Poziomach DiNapolego? Zacznij od tych dwóch pozycji:

Joe DiNapoli – Poziomy DiNapolego. Praktyczne zastosowanie analizy Fibonacciego na rynkach inwestycyjnych

Jak krótko określić zawartość tej książki? To proste – wiedza na wagę złota.

Wyobraź sobie, ile ważą banknoty, które zarabia profesjonalny inwestor stosując sprawdzoną strategię inwestycyjną. Masz przed sobą jasny i precyzyjny podręcznik otwierania, zamykania i zabezpieczania pozycji. Poznasz metody, które od kilkudziesięciu lat stosuje Joe DiNapoli – jeden z najbardziej cenionych praktyków rynku inwestycyjnego. Bez zbędnych opisów i nudnych teorii. Jeżeli inwestujesz w akcje, waluty lub towary i poważnie traktujesz zarabianie pieniędzy – te metody mogą zmienić Twoje życie.

Czy istnieje druga taka książka? Nie spotkałem.
Czy warto ją przeczytać? Tak.

UWAGA! Nakład wyczerpany. Książka będzie dostępna wkrótce!

 

Piotr Grela – Rynki terminowe. Koncepcja i systemy transakcyjne

rynki-terminowe„Treść książki Rynki terminowe – koncepcja i systemy transakcyjne traktuje o analizie rynku, informacji dostępnych w publikowanych raportach o pozycjach Commercials, Large Speculators i Small Speculators dla rynków terminowych. Jest zwartą publikacją, która po tej analizie przechodzi do analizy technicznej (trendu, poziomu wykupienia czy wyprzedania), aby w końcu zaprowadzić nas do technik wejścia w rynek. Dalej traktuje o analizie ryzyka (zleceniach obronnych i zarządzaniu portfelem), aby w końcu pokazać jak z rynku wyjść. Dodatkowo pojawia się w książce analiza spreadu i sezonowości (informacji przygotowujących i wyprzedzających rynek). Jest to zwarta całość systemu i koncepcji transakcyjnych. Wg mnie trudno dostępna w innych publikacjach. Jest to rzeczowa, skondensowana treść opisująca techniki wykorzystywane przeze mnie na rynkach giełdowych.”

Piotr Grela

Kup teraz wersję papierową książki za 74 zł!

dotpay

Wolisz e-booka? Teraz możesz kupić książkę „Rynki terminowe. Koncepcja i systemy transakcyjne” w formie elektronicznej w księgarni Koobe. Kup teraz e-booka za 50 zł!