Skip to content

Let’s DiNapoli Day, 26 listopada w Gdyni

Czym jest „Let’s DiNapoli Day”? To pierwsze, nieformalne, spotkanie fanów technik DiNapolego.

Kiedy:

Sobota, 26 listopada 2016 r.

Gdzie:

Prawdopodobnie najpiękniejsze miasto w Polsce, czyli Gdynia! Konferencja odbędzie się w hotelu Nadmorskim, ul. Ejsmonda 2.

Ile to będzie trwało?

 • Początek spotkania: 10:30
 • Czas trwania, około 6 godzin, ale tak naprawdę tyle ile będzie trzeba!

Program:

 • 10:30-11:00 Rejestracja uczestników i powitanie
 • 11:00-12:30 Część szkoleniowa – Prezentacja „Let’s DiNapoli Day” przygotowana specjalnie z okazji tego wydarzenia podczas której między innymi omówiona zostanie bieżąca sytuacja na rynkach walutowych, akcji i surowców wraz z perspektywami jej rozwoju w nadchodzącym roku – Piotr Grela
 • 12:30-13:00 Przerwa kawowa
 • 13:00-14:00 Poczęstunek/Lunch i wspólne rozmowy
 • 14:00-14:30 Jak radzić sobie ze stresem w tradingu i… w triathlonie – Michał Masłowski, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
 • 14:30-16:30 Część szkoleniowa – Pytania i odpowiedzi, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o technikach DiNapolego – Piotr Grela
 • 16:30-17:00 Podsumowanie i zakończenie

Ile to kosztuje?

 • 250 zł – Zaskoczony? To nie jest komercyjne szkolenie, tylko spotkanie fanów technik DiNapolego, a opłata ma nam starczyć na wynajęcie sali i na przekąski.
 • Jak wiecie, od lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. Jeżeli zatem należysz do SII, to Twoja cena to 225 zł.

Jak wziąć udział?

To proste. Na początek wypełnij poniższy formularz:

A następnie dokonaj płatności 250 zł za pomocą systemu DotPay.

Opłata za Let’s DiNapoli Day – 250 zł

dotpayJeżeli jesteś członkiem SII zapłać tylko 225 zł.

Opłata za Let’s DiNapoli Day dla członków SII – 225 zł

dotpay

Skąd wziął się ten pomysł?

Mija już 7-my rok od kiedy spotykamy się w rożnych miejscach aby rozmawiać o metodach transakcyjnych DiNapolego. Spotykaliśmy się wspólnie podczas szeregu szkoleń typu Private Seminar, Mentoring Program czy też nawet podczas Advanced Private Seminar! Spotykaliśmy się także podczas wielu innych okazji, jak konferencje czy warsztaty.

Grupa osób, które, z powodzeniem dla siebie, stosuje techniki DiNapolego rozrosła się do ogromnej społeczności. Piszecie do mnie, pytacie…ja odpowiadam.

Pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby się lepiej poznać. I nie tylko aby mieć szansę porozmawiać o technikach DiNapolego na mniej formalnym spotkaniu, ale także abym mógł odpowiedzieć na nurtujące Was pytania! Tak wiele ich zadajecie…

Koniec roku sprzyja dokonywaniu różnego rodzaju podsumowań i także jest okresem mniej aktywnym zawodowo dla każdego.

Jeżeli tylko macie jakikolwiek pomysł aby to nasze spotkanie wzbogacić w treści, serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną (info@tradercom.pl).

Spotkamy się na kilka godzin, ja zajmę Wam nieco czasu własną oceną rynku, tego co może zdarzyć się w nadchodzącym roku. Potem porozmawiamy, odpowiem na Wasze pytania dotyczące technik DiNapolego, te prostsze i te bardziej skomplikowane. Każdy skorzysta! Nikt przecież na samym początku nie wiedział wszystkiego. A wszystko w nieformalnej atmosferze, której towarzyszyć będzie poczęstunek w postaci przekąsek i napojów.

Do zobaczenia w Gdyni!

Serdecznie zapraszam,

Piotr Grela

DiNapoli Expert

 

Partner główny

efix

 

Partner wspierający

logosii

 

Partner

bmw

 

Partnerzy medialni

comparic             fxcuffs