Skip to content

Let’s DiNapoli Day 4 – 23 listopada w Gdyni

Już po raz czwarty zapraszam na spotkanie Let’s DiNapoli Day do Trójmiasta!

Let’s DiNapoli Day to nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego.

Jak zawsze, także i tym razem podzielę się z Państwem, nie tylko własną oceną rynku i trendów na nadchodzący rok, ale również odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące strategii transakcyjnych. Ponadto zapewne będzie też okazja wysłuchania zawsze wartościowych prezentacji pozostałych DiNapoli Expertów.

Godziny wydarzenia 11:00-18:00 (rejestracja od 10:30).

Gdzie: Courtyard By Marriot Gdynia Waterfront, ul. Jerzego Waszyngtona 19
Kiedy: 23 listopada 2019 r.

Program i pozostałe szczegóły wydarzenia już we wrześniu!

Skorzystaj z oferty First Minute!

Udział w Let’s Di’Napoli Day w ofercie First Minute to koszt 250 zł. Oferta ważna tylko dla pierwszych 30 uczestników albo do 31 LIPCA. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarezerwuj teraz!

Dodatkowo spośród wszystkich uczestników oferty First Minute rozlosowana zostanie jedna wyjątkowa nagroda – nieodpłatna roczna subskrypcja MasterSwingNewsletter! Losowanie odbędzie się podczas Let’s DiNapoli Day 4.

Zaskoczony niską ceną? To nie jest komercyjne szkolenie, tylko spotkanie fanów technik DiNapolego, a opłata ma nam starczyć na wynajęcie sali i na przekąski. Kolejna pula wejściówek pojawi się w sprzedaży od września 2019.

Zobacz jak było w zeszłym roku

Piotr Grela – Pierwszy Polak kiedykolwiek, prowadzący szkolenie podczas prestiżowego The Trader’s Expo w 2016 r. w Nowym Jorku. Regularnie wydaje tygodniowy raport o aktualnej sytuacji na rynkach finansowych MasterSwingNewsletter. Handluje aktywnie na rynkach kontraktów terminowych, rynkach akcji i rynku Forex już ponad 20 lat. Jeden z kilku ekspertów na świecie, których sam Joe DiNapoli mianował tytułem DiNapoli Expert